شارژ کده ی عاشقانه

شارژ همراه اول

درآمد ناشی از فعال سازی آوای انتظار مرتضی پاشایی به سرطانی ها رسید.

همراه اول اعلام کرد که درآمد حاصله از فعالسازی آواری انتظار مرتضی پاشایی که از شارژ همراه اول و یا بر روی قبوض همراه اول مشترکین لحاظ شده است را برای ساخت مرکز ضد سرطان پرداخت کرده است.

طبق این گزارش مبلغ این درآمد 180 میلیون تومان می باشد که برای ساخت مرکز ضد سرطان هزینه شد.

براساس گزارشی که همراه اول ارائه کرده است، امروز صبح ، 15 دیماه چک یک میلیارد و هشتصد میلیون ریالی همراه اول طی مراسمی در ساختمان آموزش و درمان سرطان با حضور پدر و عموی مرتضی پاشایی برای ساخت مرکز جامع سرطان تحویل موسسه ی تحقیقات ، آموزش و درمان سرطان شد .

کمک صد و هشتاد میلیونی همراه اول برای ساخت مرکز سرطان

شایان ذکر است که این درآمد حاصل از فعالسازی ماندگارترین موزیک های خواننده ی محبوب ، زنده یاد مرتضی پاشایی می باشد که مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با کسر شارژ همراه اول از آنها و یا لحاظ شدن مبلغ بر روی قبض پایان دوره آنها از تاریخ 27 آبان ماه سال جاری تا 4 آذر ماه 93 اقدام به فعال سازی آن کرده اند که صرف ساخت مرکز جامع سرطان شد .

همراه اول ؛ در 27 آبان ماه سال جاری با اعلام اینکه به دلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان ، به مدت 8 روز درآمد حاصل از فعال سازی 4 آهنگ انتظار این خواننده ی جوان صرف ساخت مرکز جامع سرطان میشود ، طی اعلام این خبر تعداد زیادی از مشترکین و همراهان همیشگی همراه اول اقدام به انتخاب این 4 آوای انتظار به عنوان آوای انتظار خود کردند که مبلغ حاصله از این فعال سازی و شارژ همراه اول به بیش از یکصد و هشتاد میلیون ریال رسید .

همچنین در این مراسم همراه اول به عنوان حامی کنفرانس سرطان و پیشگیری انتخاب شد ، لازم به ذکر است که این کنفرانس در تاریخ 6 و 7 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار میشود .

لازم به ذکر است که مشترکین شارژ همراه اول میتوانند با استفاده از سامانه 8825 اقدام به کمک به موسسه محک نمایند .

منبع: کمک صد و هشتاد میلیونی همراه اول برای ساخت مرکز سرطان

منبع: شارژ همراه اول

+   jokland ; ٥:٠۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٩ شهریور ،۱۳٩٤

کدام یک از اپراتورها

شارژ ایرانسل

کدام یک از اپراتورها تعرفه ی کمتری دارند ؟

شاید یکی از سوال هایی که ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید این باشد که بین سه اپراتور ایرانسل، رایتل، همراه اول کدام یک را انتخاب کند؟پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد به عنوان مثال هر کدام که تعرفه پایین تری دارد و کدام یکی از اپراتور ها مصرف شارژ ایرانسل و یا رایتل کمتری دارد؟

در این مقاله به بررسی اینکه کدام یک از اپراتورها تعرفه ی کمتری دارند ؟ مقایسه تعرفه سه اپراتور تلفن همراه ...

همراه اول اعلام کرد که پس از سال ها بلاخره همراه اول هزینه ی جابجایی را حذف خواهد کرد .
این درحالی است که دو اپراتور دیگر یعنی رایتل و ایرانسل از همان ابتدای راه اندازی دارای تعرفه های یکسانی بودند و کاربران هیچ گونه هزینه ای بابت جابجایی ، تماس بین شهری یا تماس راه دور پرداخت نمی کردند و هیچ گونه شارژ ایرانسل اضافی پرداخت نمی کردند.

با انتشار آخرین تعرفه ها مربوط به سه اپراتور ایرانسل ، همراه اول و رایتل و میزان شارژ مصرفی هر کدام از آنها بر آن شدیم که تعرفه های این سه اپراتور را با هم مقایسه کنیم و گرانترین و ارزانترین تعرفه ها را در میان این سه اپراتور بیابیم .

برای سیم کارت های دائمی هزینه ی مکالمه داخل شبکه و خارج شبکه به شرح زیر می باشد :
همراه اول :
داخل شبکه : 570 ریال
خارج از شبکه : 625 ریال
ایرانسل :
داخل شبکه : 499 ریال
خارج از شبکه : 625 ریال
رایتل :
داخل شبکه : 555 ریال
خارج از شبکه : 625 ریال

برای سیم کارت های اعتباری هزینه ی مکالمه داخل شبکه و خارج شبکه به شرح زیر می باشد :
شارژ همراه اول :
داخل شبکه : 670 ریال
خارج از شبکه : 937 ریال
شارژ ایرانسل :
داخل شبکه : 620 ریال
خارج از شبکه : 852 ریال
شارژ رایتل :
داخل شبکه : 695 ریال
خارج از شبکه : 895 ریال

تمامی این قیمت ها به ریال میباشد و طبق اعلام های این اپراتورها در وبسایت های رسمی خود می باشد .
علاوه بر این شرکت ایرانسل تعرفه ی جداگانه ای برای سیم کارت های آی سیم خود دارد که با توجه به فراگیر نشدن آن در این لیست قرار نگرفته با این وجود درمیان تعرفه های از قیمت پایین تری برخوردار می باشد .

امکان بررسی تعرفه ی دیتا ( اینترنت ) به دلیل ثابت نبودن هزینه ها همچنین استفاده اپراتور ها از طرح ها و بسته های افزایشی میسر نبود .

امید است با استفاده از این مقاله بتوانید بهترین اپراتور را از لحاظ مصرف شارژ ایرانسل و همچنین شارژ رایتل و شارژ همراه اول انتخاب نمایید.

منبع: کدام یک از اپراتورها

+   jokland ; ٦:۳٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳٩٤

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir